Jdi na obsah Jdi na menu

 


Pohár Škoda - BP 2015

23. 6. 2015

V sobotu 20.6. za chmurného počasí jsme se vypravili do Mladé Boleslavi na místní atletický stadion. Zde se konal druhý ročník poháru Škoda. Loni jsme na tomto závodu obsadili 2. místo. Po minulém vítězném víkendu naše ambice měly opět vysoké cíle. Trať slibovala rychlé časy, což dokázal tým Dobšína-Kamenice kteří zastavili časomíru s hodnotou 21:88 a pro nás to nebyla nepřekonatelná meta. Bohužel jsme chtěli lepší čas a tak jsme zkusili zabojovat. To mělo za následek prostřik na pravém terči a čas 26:41 znamenal až 5. místo celkově. Útok byl rozběhnut dobře i s určitou rozvahou, ale bohužel se nepovedlo navázat na předešlý víkend, a tak bodová ztráta v celkovém hodnocení se zase o něco více prohloubila

http://sdhkosmonosy.rajce.idnes.cz/Boleslavsky_pohar_Pohar_Skoda_2015/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář