Jdi na obsah Jdi na menu

 


Memoriál Josefa Průška Nová Ves u Bakova 2015

První květnový víkend se naše družstvo účastnilo první letošní soutěže na memoriálů Josefa Průška v Nové Vsi u Bakova.

dscn4004.jpg

 Po pozměnění složení týmu to byl první ostrý start kterému předcházel pouze jeden trénink. Tato soutěž byla spíše tréninková a měla ukázat jak bude fungovat složení týmu. Každoročně se nám na této soutěži dařilo, a tak byly naše ambice opět vysoké. V předchozích čtyřech startech na této soutěži nám vždy vynesly první místo. 

dscn4013.jpg

Po roční absenci na této soutěži se zase zadařilo a bylo z toho 1. místo. Průběh útoku byl spíše na jistotu a bez hektických situací. První místo s časem 18:53s byl nejlepší výkon dne mezi muži a tak se putovní pohár po roce opět podívá do sbírky poháru SDH Obrubce.

 

 

dscn4017.jpg

 

 

 

 

 

 

 
 
dscn4018.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn4023.jpg

http://nicola-mrska.rajce.idnes.cz/Memorial_p.Pruska_Nova_ves_u_Bakova-_SDH_Obrubce/

V příštím článku najdete výsledky z prvního závodu Boleslavského poháru na Petkovách.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář